Press "Enter" to skip to content

Zarabianie w sieci ma także swoje negatywne strony

Zarabianie w sieci ma także swoje negatywne strony

Wielu z nas ma wykreowany wizerunek zarabiania przez Internet. Uważamy, że nawet ciężką pracą jesteśmy tu w stanie zarabiać miliony. I to jakby nie patrzeć jest prawdą.

Internet zna już wiele przypadków ludzi, którzy dziś dorobili się milionów, a niektóre osoby stały się gwiazdami. Mówiąc, że zarabianie przez Internet ma swoje negatywne strony mówimy tu głównie o oszustach. Wśród osób, które dzięki swojej pracy zarabiają setki tysięcy złotych nie mogło zabraknąć także osób, które będą działały w zupełnie inną stronę.

O co dokładnie chodzi?

Zacznijmy może od płatności. Jak wiadomo ciężkie są sytuacje, w których to przez pewien czas pracujemy nad pewnym projektem dla innej osoby, a ta po otrzymaniu i zaakceptowaniu nam nie płaci. Z takimi problemami miał do czynienia chyba każda osoba, która zaczynała zarabianie przez Internet. W miarę czasu doskonale wiemy, że należy się zabezpieczać.

W Internecie nic nie można załatwiać „na słowo”. A jeśli już tak działamy to musimy liczyć się z tym, że prędzej czy później ktoś nam nie zapłaci. Najlepszym wyjściem jest spisanie umowy lub po prostu wystawnie aukcji. Dzięki temu każda ze stron ma się do czego odnieść. Najbardziej musimy jednak uważać na korzystanie ze stron trzecich, które oferują nam spore zarobki.

Jak to wygląda?

Posłużmy się przykładem z życia wziętym. W sieci wiele osób dowiedziało się o stronie, którą należało zapełnić grami, śmiesznymi filmikami czy zdjęciami. Każdy użytkownik rejestrował się na owej stronie i dodając np. grę online otrzymywał 20 punktów.

Owe punkty mogliśmy następnie wymieniać na nagrody. Jak wiadomo zanim uzbierało się na daną rzecz trzeba było się nieco napracować. Pewnego dnia serwis przestał działać. A właściwie znikł. Być może działał, ale już pod inną nazwą. A to już było trudne do znalezienia. Sami się napracowaliśmy, a zarobku na marne było nam szukać. To chyba najbardziej negatywne skutki pracy w Internecie.

Płatności i zarabianie w sieci na innych stronach. Warto poszukać innych sposobów, których przecież w Internecie nie brakuje i nie nabierać się na kosmicznie wysokie zarobki za prostą pracę.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Zarabianie w sieci ma także swoje negatywne strony

przez Redakcja AZnews przeczytasz w: 2 min
0