Press "Enter" to skip to content

Grupa spółek doradczych Arena Advisory sponsorem fińskiej biegaczki narciarskiej

Do grona sportowców wspieranych przez Grupę Arena Advisory dołącza 43-letnia Riitta-Liisa „Ritu” Roponen – fińska biegaczka narciarska, medalistka olimpijska i siedmiokrotna medalistka mistrzostw świata. Narciarka jest w trakcie przygotowań do swoich szóstych w karierze Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w lutym 2022 w Pekinie.

Cieszymy się na współpracę z tak wyjątkową i zdeterminowaną zawodniczką. W wieku 43 lat Riitta-Liisa Roponen jest w życiowej formie, ścigając się i wyprzedzając dwukrotnie młodsze od siebie narciarki. Postawa „Ritu” jest inspiracją zarówno dla młodszych, jak i starszych – dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości oraz radości ze swojej wielkiej pasji, Riitta-Liisa udowadnia, że wiek to tylko liczba. Wierzymy, że nasze wsparcie również przyczyni się do jej kolejnych sukcesów oraz trzymamy kciuki za medal na Olimpiadzie w Pekinie – mówi Michał Musielak, Group Managing Partner Arena Advisory, prywatnie sam zapalony nartorolkarz. .

Narciarka potwierdza swoją dobrą dyspozycję i świetne przygotowanie do zawodów w rozpoczynającym się sezonie. W jednych z pierwszych międzynarodowych zawodów indywidualnych na śniegu, które odbyły się w Laponii zajęła 13 miejsce.

Warto zwrócić uwagę na średnią wieku zawodniczek, które ją wyprzedziły – wynosi ona 26 lat!

Specjalnością Riitty-Liisy są biegi sztafetowe. Grupa Arena Advisory wierzy, że drużynowe biegi narciarskie bardzo trafnie odzwierciedlają wyzwania, którym jako firma stawiamy czoła. Riitta-Liisa jest dla Arena Advisory symbolem każdego członka Zespołu, który indywidualnie daje z siebie 100%, ale to wspólnie ze współpracownikami częściej sięga po zaszczyty i pokonuje wszystkie napotkane po drodze przeszkody.

Sport to nie tylko zawody, ostra rywalizacja, medale… Sport to granie fair play, kształtowanie siły fizycznej i charakteru. Cechy najbardziej widoczne u sportowców takie jak duch walki, samodyscyplina czy pokonywanie własnych słabości są nieocenione w wielu aspektach życia, szczególnie w tym zawodowym. Ritu to tytan pracy, zawodniczka o wielkim talencie oraz sercu do walki. Karierę sportową rozpoczęła ponad 20 lat temu, a dziś wciąż startuje pokazując, że wiek to tylko liczba. Arena Advisory chce stawiać na „młody i dynamiczny zespół”, ale także na osoby z doświadczeniem, których inne firmy mogą czasem nie doceniać – dodaje Michał Musielak.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Grupa spółek doradczych Arena Advisory sponsorem fińskiej biegaczki narciarskiej

przez redakcja serwisu przeczytasz w: 2 min
0