Press "Enter" to skip to content

Zarabianie w Internecie a osoby niepełnoletnie

Zarabianie w Internecie a osoby niepełnoletnie

Jakby nie patrzeć najwięcej czasu przed komputerem spędzają młode osoby. Zazwyczaj mamy na myśli tutaj nastolatków, którzy zaraz po powrocie ze szkoły włączają komputer, by odpalić Internet. To sprawia, że prędzej czy później natrafiają na tematykę zarabiania w sieci.

I właśnie dlatego najwięcej osób, które zarabia w Internecie to właśnie osoby poniżej 18 roku życia. Zazwyczaj zaczyna się dość niewinnie – od grania w gry czy pisania tekstów. Widząc jednak możliwości Internetu niektóre osoby nie odpuszczają i zaczynają dowiadywać się o nowych sposobach zarabiania. To wszystko sprawia, że największą grupą osób, które odnotowują dochody z sieci to właśnie osoby niepełnoletnie. W tym temacie właściwie mało kto może cokolwiek zrobić.

Prawda jest taka, że zarabianie przez Internet bardzo szybko się rozwija, a na to nie jest przygotowany Urząd Skarbowy, a nawet samo państwo. Zarabianie na zakładach bukmacherskich, opcjach binarnych czy wielu innych sposobach to tak naprawdę samo w sobie jest już problemem. Pracownicy Urzędu Skarbowego odsyłają nas z kwitkiem, ponieważ nie wiedzą jak nas rozliczyć.

Problemem stanowią także faktycznie osoby małoletnie, które w sieci zarabiają niemałe pieniądze. Nie jest to jednak zbytnio uregulowane. Poza tym istnieje wiele różnych sposobów płacenia za produkty czy usługi, a dzięki temu nikt nie jest w stanie nam udowodnić, że faktycznie zarabiamy w sieci.

Zatem po pierwsze nie mamy się o co martwić. A po drugie musimy mieć tą świadomość, że coraz więcej młodych ludzi zaczyna zarabiać właśnie przez Internet. Jako, że spędza się tak sporo czasu to niemal pewne jest, że natkniemy się na temat zarabiania w sieci. To właśnie w tym przypadku młode osoby pokazują swoim rodzicom, że można poprzez siedzenie w domu i dostępność do Internetu zarabiać naprawdę spore pieniądze.

Póki to wszystko nie jest odpowiednio uregulowane mamy do czynienia z wieloma lukami w prawie. Dlatego też dziś wiele niepełnoletnich osób dorabia sobie nawet po szkole wykonując różne zlecenia.

Zarabianie w Internecie a osoby niepełnoletnie

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Zarabianie w Internecie a osoby niepełnoletnie

przez Redakcja AZnews przeczytasz w: 2 min
0