Press "Enter" to skip to content

Sharp KI-G 75 EUW – oczyszczacz powietrza idealny dla alergika

Alergia to choroba cywilizacyjna i to zdanie z pewnością nie jest nad wyraz. Na alergie coraz częściej chorują już bardzo małe dzieci, co nie oznacza, że nie może ujawnić się ona w życiu dorosłym. Najczęstszymi alergiami wziewnymi są te wywoływane przez pyłki roślin, roztocza kurzu domowego, zarodniki pleśni, czy sierści i naskórka zwierząt.

Osoby borykające się z alergiami wziewnymi, mają szereg dolegliwości, które delikatnie mówiąc nie ułatwiają im życia. Na szczęście możemy z tym walczyć, przynajmniej we własnym domu. Jak? Wybierając najlepszy oczyszczacz firmy goodair.

Oczyszczacz firmy goodair- dlaczego to dobry wybór dla alergików?

Dobrej jakości oczyszczacz powietrza może być nie lada wybawieniem dla osoby borykającej się z problemem alergii wziewnej. Często w kontekście oczyszczaczy powietrza mówi się o ich dobrym zastosowaniu podczas sezonu grzewczego, przy występowania zjawiska smogu. Jednak te najbardziej zaawansowane urządzenia, jak np. Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz, świetnie sprawdzają się również w innych porach roku jak wiosna i lato, gdzie ilość pyłków roślin jest największa.

Oczyszczacze firmy goodair, stanowią tym samym świetną ochronę przed zanieczyszczeniami cały rok. Alergie wziewne, są bardziej niż dokuczliwe, częsty katar, kaszel , łzawienie oczu i inne objawy doskwierają aż nadto, dobrym wyjściem z sytuacji będzie więc postawienie na oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA, wkładem węglowym, a także funkcją jonizacji i nawilżania. Dla przykładu, dostępny w ofercie oczyszczacz firmy goodair, Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz z funkcją nawilżania, posiada bogate wnętrze, a to powinno nas najbardziej interesować, jeśli wybieramy urządzenie dla alergika. Aby skutecznie eliminować z powietrza alergeny, oraz inne zanieczyszczenia, oczyszczacz powinien charakteryzować się złożoną filtracją, wówczas będzie w stanie wyeliminować zanieczyszczania, ale również odświeżyć powietrze, sprawić, że w pomieszczeniu będzie mniej kurzu, a wilgotność będzie na jak najlepszym poziomie.

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz dla alergika- największe zalety

Tak jak już wspomniano powyżej dobry oczyszczacz firmy goodair, charakteryzuje się złożonym procesem filtracji. Tak jest także w przypadku oczyszczacza japońskiego producenta Sharp- Sharp KI-G 75 EUW. Posiada on nie tylko odpowiednie filtry, ale także funkcję jonizacji w technologii Plasmacluster oraz funkcją nawilżania. Nawilżone powietrze to także duża korzyść dla alergików, suche powietrze może nasilić objawy alergii. Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz, to także skuteczna eliminacja nieprzyjemnych zapachów, w tym tych z dymu papierosowego. Ten model od Sharp doskonale nadaje się do większych powierzchni, ponieważ jego powierzchnia oczyszczania wynosi 56 m2, natomiast wydajność oczyszczania 450m3/h.

Co jeszcze zasługuje na pochwałę w Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz? Oczywiście charakterystyczna dla większości modeli Sharpa cicha praca, a także dużo trybów do wyboru w tym tryb automatyczny, dzięki czemu urządzenie staje się praktycznie bezobsługowe. Sharp to także jedna z najdłuższych żywotności filtrów od 5 do nawet 10 lat. Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz z nawilżaczem posiada także atest higieniczny PZH oraz certyfikat British Allergy Foundation Seal of Approval, co czyni to urządzenie bezpiecznym dla alergików.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Sharp KI-G 75 EUW – oczyszczacz powietrza idealny dla alergika

przez redakcja serwisu przeczytasz w: 2 min
0