Press "Enter" to skip to content

Bluzy oversize – hit ostatniego czasu!

Hitem ostatniego czasu były bez wątpienia bluzy oversize. Trendy te zostały zapoczątkowane oczywiście przez największe gwiazdy. Czym są bluzy oversize? Jak z samej nazwy wynika wyglądają na kobietach jakby pożyczyły je od swoich partnerów. Zatem są kilka rozmiarów większe. To, że warto je mieć w szafie wie niemal każdy. Tylko jaką należy zakupić? Wybór nie jest prosty, ponieważ aktualnie na rynku jest wiele różnych kolorów i modeli bluz ovesize. Bezwzględnie najpopularniejszym kolorem jest szary. Takie bluzy możemy kupować niemal w ciemno. Pasują do większości pozostałych dodatków.

Będąc przy kolorach warto dodać, że często spodnie wybierane są również w takim samym kolorze. Śledząc trendy z pewnością nie raz spotkaliśmy się z takimi zestawami. Z czym nosić bluzy oversize? Tak naprawdę ze wszystkim. Gwiazdy nam pokazały, że owe bluzy idealnie wpasowują się w sportowy look. Dzięki temu zakładamy spodnie, a do tego aidasy, plecak na ramie i czapka z prostym daszkiem. Jednak za duże bluzy noszone są także do szpilek.

Taki wygląd nie dziwi z pewnością z większych miastach, kiedy to noszą gwiazdy. Nieco inaczej może być w naszym przypadku. Ale jeśli odpowiednio dobierzemy wszystkie dodatki może wyjść naprawdę ciekawe połączenie. Ten wariant jest z pewnością przeznaczony dla osób, które lubią eksperymentować i nie boją się nowości. Zauważyć może jeszcze jeden ciekawy i dość popularny trend. Otóż bluzy oversize noszone są bez spodni czy sukienki.

Dzięki swojej wielkości wiele dziewczyn bazuje tylko i wyłącznie na nich. Nie możemy zapomnieć o kozach za kolano, które również bardzo często są widoczne w zestawie z takimi bluzami.  O bluzach oversize można mówić godzinami. Na rynku mamy naprawdę spory wybór. W końcu kupić możemy nie tylko jednokolorową bluzę, ale również z napisami czy cekinami. Jeśli lubimy bawić się modą to na bazie tylko tego jednego ciucha możemy stworzyć kilka naprawdę ciekawych stylizacji. Dodatkowo nie zapominajmy, że jest to idealny ciuch na zakrycie naszych niedoskonałości.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Bluzy oversize – hit ostatniego czasu!

przez Redakcja AZnews przeczytasz w: 1 min
0