Press "Enter" to skip to content

Pół miliona domen .ASIA

500 tysięcy domen z końcówką .ASIA

Operatorem końcówki .ASIA jest DotAsia. Takie rozszerzenie nastąpiło w 2007 roku. I to był strzał w dziesiątkę. Mianowicie taka końcówka znalazła bardzo dużo zwolenników przede wszystkich wśród azjatyckich przedsiębiorców małych i średnich firm.

Tak naprawdę, w pierwszych chwilach istnienia rozszerzenia, można było jedynie usłyszeć o zainteresowaniu ze strony Amerykanów, Kanadyjczyków czy też Australijczyków.

Natomiast później zainteresowanie rozprzestrzeniło się na kontynent azjatycki. W chwili obecnej, najwięcej domen z końcówką .ASIA, należy do mieszkańców Indii, Chin, oraz Japonii. Ale firma DotAsia, nie przypisała sobie tylko tego jednego sukcesu, który właśnie polegał na tym, że zarejestrowano aż pół miliona domen z ich rozszerzeniem. Ponadto odświeżyli oni swoją stronę internetową, na której można dokładnie przeczytać wszystkie informacje dotyczące zakupu domen.

Oprócz tego stworzono możliwość regionalizowania domen według krajów. Wyróżnia się zatem domeny chińskie, koreańskie, oraz japońskie.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Pół miliona domen .ASIA

przez Redakcja AZnews przeczytasz w: 1 min
0