Press "Enter" to skip to content

Wydawca „Wprost” sprzedaje domeny

Sprzedaż domen za pośrednictwem WPROST

Co ma wspólnego czasopismo „Wprost”, a także „Tygodnik do Rzeczy” ze sprzedażą domen? Okazuje się, że w ostatnim czasie nawet całkiem sporo. Okazuje się, że Platforma Mediowa Ponit Group za pośrednictwem właśnie tych czasopism umieściło ogłoszenia sprzedaży aż 60 domen. Niektóre z nich są już wyłącznie niedziałającymi serwisami. Natomiast inne znowu, posiadają cały czas aktywne treści, a także stałych czytelników.

Wśród tych domen wymienić można na przykład takie jak: kobra.pl, trafnie.pl, pitbul.pl, czy też gover.pl. Ale to nie jest jedyna ciekawostka, jaka dotyczy sprzedaży domen za pośrednictwem czasopisma WPROST.

Ponieważ do sprzedania jest także domena o nazwie Bloombergbusinessweekpolska.pl Była to domena należąca do PMPG. W chwili obecnej czasopismo Bloomberg Businessweek Polska zostało przejęte przez Gremi Media. Jednocześnie zmieniło ono domenę dla tygodnika na Bloombergbusinessweek.pl. Z racji bardzo zbliżonych nazw, może być bardzo duży problem ze sprzedażą tej poprzedniej. Bardzo dziwnym faktem jest to, że na temat sprzedaży wszystkich domen, ciężko jest znaleźć jakiekolwiek informacje w Internecie.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Wydawca „Wprost” sprzedaje domeny

przez Redakcja AZnews przeczytasz w: 1 min
0