Press "Enter" to skip to content

Nigeria obniża ceny domen z absurdalnych do wysokich

Obniżka cen nigeryjskich domen

Nigeria ze swoim rozszerzeniem domen, nie ma zbyt satysfakcjonującej liczby zarejestrowanych adresów. Mianowicie mamy do czynienia póki co z zaledwie 30 tysiącami domen o końcówce .NG. Co tak naprawdę stoi za tak małą liczbą rejestracji domen? Przede wszystkim absurdalna cena.

Wychodzi na to, że domena w Nigerii jest cenniejsza niż złoto. Osoby zainteresowane domeną musiały zapłacić aż 500 tysięcy nair. Przeliczając na polskie złotówki, daje to sumę wynoszącą aż 10 tysięcy złotych!Na szczęście ktoś poszedł po rozum do głowy i przygotował w miarę rozsądną obniżkę. Teraz domena z końcówką .NG kosztuje około 500 złotych. To również jest stawka bardzo wysoka, ale już chociaż nie absurdalna. Po obniżce wzrosło zainteresowanie domenami.

W tym czasie na wykupienie domeny pokusiło się ponad 1500 klientów. Chociaż nigeryjski operator ma w ofercie nadal bardzo wysokie ceny, to jednak w porównaniu do możliwości jakie by miał, przy obniżeniu ceny, tak naprawdę przynosi straty, a nie zyski. Stąd też mamy wniosek, że wysoka cena nie zawsze popłaca.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Nigeria obniża ceny domen z absurdalnych do wysokich

przez Redakcja AZnews przeczytasz w: 1 min
0