Press "Enter" to skip to content

Nowe akcesoria do iPada od Apple!

Apple wprowadziło na rynek nowe akcesoria do iPada, które z pewnością zrewolucjonizują sposób korzystania z tego urządzenia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, użytkownicy mogą teraz jeszcze bardziej zwiększyć swoją produktywność i kreatywność. Sprawdź, jakie nowości przygotowała dla nas firma z Cupertino!

Jakie, nowe akcesoria warto wybrać do iPada od Apple?

Najnowsze wydania od Apple, iPad Pro i iPad Air z 2024 roku, już zrobiły furorę na rynku, oferując użytkownikom wybór między 11-calowymi a 13-calowymi ekranami dotykowymi. Dla tych, którzy poszukują naprawdę zaawansowanego urządzenia, 13-calowe modele iPad Pro z pewnością spełnią oczekiwania.  Dla profesjonalistów i power-userów, nowy 13-calowy iPad Pro może stanowić realną alternatywę dla laptopa, dzięki zastosowaniu najnowszego procesora M4 od Apple oraz imponującego wyświetlacza OLED Ultra Retina. 

Nnowe akcesoria znajdujące się pod linkiem – https://lantre.pl/ipad/akcesoria-ipad.html sprawiają, że korzysta się z tych urządzeń jeszcze wygodniej. Do wyboru jest nowe etui Smart Folio, Apple Pencil Pro i lekka klawiatura Magic Keyboard. 

Nowy, przeprojektowany Apple Pencil Pro

Nowy Apple Pencil Pro dla iPadów 2024 przynosi rewolucyjne możliwości dla każdego użytkownika iPada. Ten rysik w kształcie ołówka pozwala na płynne pisanie ręczne, rysowanie, dodawanie adnotacji do dokumentów i edytowanie zdjęć bezpośrednio na ekranie tabletu. Idealnie sprawdzi się podczas robienia notatek, szkicowania czy oznaczania ważnych dokumentów.

Apple Pencil Pro w nowej wersji charakteryzuje się zwiększoną precyzją i minimalnymi opóźnieniami, co przekłada się na błyskawiczną reakcję rysika. Dodatkowo, jest teraz wrażliwy na nacisk i kąt nachylenia, co umożliwia bardziej naturalne doświadczenie podczas rysowania. Wyposażony w nowe gesty, Apple Pencil Pro oferuje jeszcze większą kontrolę nad pracą.

Magnetyczne mocowanie do iPada zapewnia nie tylko wygodne przechowywanie, ale również szybkie ładowanie rysika. Używanie Apple Pencil Pro w połączeniu z aplikacjami takimi jak Notability, Goodnotes 6, Evernote czy Apple Notes, zmienia iPada w zaawansowany cyfrowy notatnik, umożliwiając nawet konwersję ręcznych notatek na tekst edytowalny. 

Nowy Apple Pencil Pro dostępny jest pod tym adresem https://lantre.pl/ipad/akcesoria-ipad/rysik-apple-pencil-95.html.

Nowa klawiatura Magic Keyboard

Nowa klawiatura Magic Keyboard dla iPada dostępna na tej stronie – https://lantre.pl/ipad/akcesoria-ipad/klawiatury-do-ipada-96.html, wprowadza znaczące ulepszenia, które przekształcają tablet w urządzenie o funkcjonalności zbliżonej do laptopa. 

Zaktualizowana wersja zawiera rozszerzony gładzik z dotykowym sprzężeniem zwrotnym, port USB-C dla łatwiejszego połączenia oraz innowacyjną, pływającą konstrukcję wspornika, która umożliwia regulację kąta nachylenia ekranu. Dodatkowo, nowy rząd 14 klawiszy funkcyjnych pozwala na szybsze zarządzanie jasnością ekranu i głośnością. 

Kiedy iPad nie jest używany, Magic Keyboard składa się, chroniąc urządzenie zarówno od przodu, jak i od tyłu, dzięki swojej smukłej i lekkiej konstrukcji. Klawiatura posiada elegancką aluminiową ramę oraz wygodną podpórkę pod dłonie, co zwiększa komfort użytkowania.

Dla modeli iPad Air z 2024 roku, Apple cały czas oferuje poprzednią wersję Magic Keyboard, która nadal jest świetnym rozwiązaniem dla tych urządzeń. Obie generacje klawiatur dostępne są w kolorze białym lub czarnym i łatwo łączą się z iPadem przy pomocy magnesów, czerpiąc energię bezpośrednio z tabletu.

Nowe akcesoria do iPada od Apple, takie jak Apple Pencil Pro i Magic Keyboard, znacznie podnoszą funkcjonalność najnowszych modeli iPad Pro i iPad Air z 2024 roku. Apple Pencil Pro zwiększa precyzję i reaktywność, umożliwiając płynne pisanie ręczne oraz rysowanie, a także wprowadza nowe gesty dla lepszej kontroli pracy. Magic Keyboard przekształca iPada w urządzenie podobne do laptopa dzięki ulepszonemu gładzikowi, dodatkowym klawiszom funkcyjnym oraz możliwości łatwego dostosowania kąta nachylenia. Obie te innowacje wspierają zarówno profesjonalne, jak i codzienne użytkowanie, czyniąc iPada bardziej wszechstronnym narzędziem. Dodatkowo, oba akcesoria oferują elegancki design i są łatwe w obsłudze dzięki magnetycznemu mocowaniu i bezpośredniemu zasilaniu z iPada.

 

 

 

 

 

 

 

 

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Nowe akcesoria do iPada od Apple!

przez redakcja serwisu przeczytasz w: 3 min
0