Press "Enter" to skip to content

Miasteczko westernowe Mrongoville Mrągowo

Mrągowo atrakcje – miasteczko westernowe Mrongoville

Nie trzeba wcale jechać na Dziki Zachód, żeby poczuć klimat westernu, zobaczyć prawdziwych kowbojów, czy wypróbować atrakcji, które uświetniały czas wojen między Amerykanami a Indianami.

Wystarczy wybrać się do Mrągowa na Piknik Country, jak i również na coroczną imprezę Western City Mrongoville, która organizowana jest już pod lipca 2008 roku.

To jest niezapomniana atrakcja turystyczna dla całej rodziny. Kobiety mogą podziwiać prawdziwie męskich kowbojów, natomiast panowie nie będą mogli oderwać oczu od wystylizowanych panien w przepiękne suknie.

Wystarczy udać się do wioski indiańskiej, żeby spróbować swoich sił w strzelaniu z prawdziwego indiańskiego luku. Ponadto nie zabraknie możliwości obkupienia się w indiańskie wyroby.

Ktoś, kto potrzebuje dreszczyku emocji, może udać się na cmentarz, na którym znajdują się groby bandytów. Może masz ochotę być poszukiwany.

Tutaj na to również znajdzie się rozwiązanie. W niejednym sklepiku z pamiątkami można poprosić o wykonanie specjalnego listu gończego.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Miasteczko westernowe Mrongoville Mrągowo

przez Redakcja AZnews przeczytasz w: 1 min
0