Press "Enter" to skip to content

Niecodzienne miejsce zaślubin

Śluby w dzisiejszych czasach mają nie tyle zostawiać nad sobą aurę romantyczności, co szokować i podziwiać przez kolejne miesiące.

Jak można to zrobić?

Wybór kreacji jest już mało ciekawy. Atrakcje na weselu już też zostały wszystkie wykorzystane. Owszem możemy zrobić niesamowite przedstawienie podczas pierwszego tańca, ale tu chodzi o ogół. A jeśli chodzi o to, to pozostaje nam tylko miejsce zaślubin.

Dziś już oficjalnie możemy korzystać z niecodziennych miejsc, różnych niż sala weselna. Kiedyś jeśli zależało nam na czymś bardziej wybornym wybieraliśmy pałacyki. Jedna dziś tych możliwości jest mnóstwo, jeśli dysponujemy odpowiednią ilością gotówki.

To tych niecodziennych miejsc możemy z pewnością zaliczyć ślub pod wodą. To bardzo ciekawy pomysł, który ma racje bytu tylko poza granicami Polski.

Chyba że zamierzamy zrobić to w basenie. Pod wodą znajdują się oczywiście Państwo Młodzi, ich świadkowie oraz ksiądz, kamerzysta i inni chętni.

Oprócz takich ekstremalnych propozycji możemy wybierać śluby plenerowe, które w Polsce już oficjalnie się odbywają. Choć jak widać ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Niecodzienne miejsce zaślubin

przez Redakcja AZnews przeczytasz w: 1 min
0