Press "Enter" to skip to content

AZ.pl i Allegro łączą siły: powstaje nowy serwis domenowo-hostingowy

Współpraca AZ.pl z Allegro

W Polsce największe udziału w dostarczaniu usług domenowo-hostingowych przyznaje się firmie AZ.pl ze Szczecina. Od pewnego momentu firma ta postanowiła wejść w kooperację z największym portalem aukcyjnym Allegro.

Firma oferować będzie domeny, hostingi, a także pozostałe narzędzia służące do tworzenia stron internetowych. Każdy użytkownik allegro, będzie mógł skorzystać z takich propozycji. Ponadto ciekawym rozwiązaniem będzie giełda domen. Pozwoli ona na zakup lub sprzedaż domeny o atrakcyjnej nazwie.

Firma AZ.pl zajmuje się rejestracja domen już od 1996 roku, jednocześnie będąc pierwszą firmą oferującą bardzo wygodny Panel Klienta. Oprócz tego, że za pośrednictwem tej firmy można zakupić domeny, to jeszcze dodatkowo posiada ona najwięcej rozszerzeń. A do takich zalicza się chociażby rozszerzenia .org, .tel, .de, .cc, .tv i kilka innych.

Giełda domen wyjdzie naprzeciw klientom, których interesują domeny o chwytliwych nazwach. Dzięki nim nie będą musieli tracić czasu na wymyślanie nazw dla swoich serwisów internetowych. Ponadto mają bardzo duże szanse na skuteczne wypozycjonowanie tej strony.

Osoby zainteresowane chwytliwymi domenami, mają okazję nie tylko na zakupienie całkowicie nowych, ale również na przejęcie tych, w jakich skończył się okres abonamentowy.

Użytkownicy allegro nie tylko kupią za pośrednictwem panelu domeny, ale również będą mogli stworzyć funkcjonalną stronę internetową.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

AZ.pl i Allegro łączą siły: powstaje nowy serwis domenowo-hostingowy

przez Redakcja AZnews przeczytasz w: 1 min
0