Press "Enter" to skip to content

GoDaddy zmienia nazwę i rezygnuje z własnych domen

GoDaddy, nie będzie już miało swoich domen

Firma GoDaddy zapowiedziała sporo zmian w swojej działalności. Między innymi zamierza zmienić nazwę, a także rezygnuje z końcówek oraz 55 milionów domen, które znajdują się pod ich opieką. Ku przypomnieniu mamy do czynienia z największą firmą zajmującą się sprzedażą domen.

Do zmian jakie GoDaddy się przychyla, to wcześniej wspomniana nazwa. Zamiast nazwy GoDaddy.com będzie ona po prostu brzmiała GoDaddy. Po zmianie nazwy oczywiście przyszedł czas na małe zmiany w wizerunku, a dokładnie w zmianie logo. Jak wiemy z każdym rokiem na ogólnoświatowym rynku, powstają nowe końcówki domen. Natomiast firma GoDaddy postanowila nie tylko zwolnić, ale również wycofać się z utworzenia nowych rozszerzeń takich jak .HOME, czy też .CASA.

Kolejnym rozszerzeniem, o jakie stara się firma, i z tej domeny nie zamierza pod żadnym pozorem rezygnować, jest końcówka .GODDADY. Jednak takie rozszerzenie, jeśli zostanie faktycznie zatwierdzone, nie będzie proponowane wszystkim klientom. A jedynie firma będzie wykorzystywała je do własnych promocyjnych celów. GoDaddy w tej chwili nie ma co narzekać na brak pracy.

W tej chwili w firmie zatrudnionych jest tylko 2200 osób. Natomiast pod ich zarządzaniem znajduje się Az 55 milionów domen. Ponad 11 milionów klientów korzysta z firmy GoDaddy. Natomiast sam twórca firmy znajduje się na 974 miejscu w rankingu na najbogatszych ludzi na świecie. Ranking przygotowany był przez Forbes.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

GoDaddy zmienia nazwę i rezygnuje z własnych domen

przez Redakcja AZnews przeczytasz w: 1 min
0