• Print
close

Atrakcje na wesele

Atrakcje weselne

Zabawy weselne trwają zazwyczaj do białego rana. Każde przyjęcie znacząco się od siebie różni.

W tym ważni są również zaproszeni goście. Jedni potrafią sami wyjść na parkiet i zagrzać innych do tańca, jeszcze innych trzeba zachęcać do zabawy. Mimo wszystko od dawna popularne są atrakcje na weselach, które cieszą się naprawdę dużą popularnością.

Z resztą przeglądając oferty na wesele możemy zauważyć jak dużo ogłasza się wodzirejów, którzy przechwalają się swoimi umiejętnościami. Atrakcje na wesele to jednak bardzo delikatny temat. Nie możemy z nimi przesadzić, ponieważ nie mogą one zaćmić najważniejszego tematu spotkania. Para młoda musi być zawsze w centrum zainteresowań, a nie mnóstwo innych zabaw.

Nie może ich również zabraknąć. W końcu niektóre z nich mają swoją długą historię. Jeśli zatem sami mamy zadbać o atrakcje weselne to pamiętajmy o ich umiarze. Przyjęcie weselne jest czasem, w którym pojawiają się nie tylko one. Musi być czas na zabawę, na spożywanie posiłków, tańce… We wszystkim musimy utrzymać umiar.

Tagi: , ,

2 komentarze

2 komentarze

 • avatar image
  Wiki
  15 października 2015 Reply

  Atrakcje tak, ale nie warto przesadzać, aby z wesela nie zrobić cyrku...

 • avatar image
  fotobudka radom
  3 maja 2016 Reply

  Potwierdzam Wiki jak czytam to łapie się za głowę, wszystko jest dla ludzi ale trzeba to zrobic ze smakiem a tu spotykam się z puszczaniem motyli, klauni, dziś widziałam nawet jak skąpo ubrane dziewczyny robiły taniec na weselu a filmik pod tytułem przedłużony wieczór kawalerski, niesmak.

Leave a reply

Post your comment
Enter your name
Your e-mail address

Story Page