Nudity.com buduje portfolio tylko dla dorosłych

Firma Nudity.com tworzy pokaźne portfolio domen tylko dla dorosłych. Obok samej Nudity.com, która przyciąga około 100 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie, znajdują się w nim m.in. Gspot.com, NakedGirls.com, Brunette.com, GroupSex.com, LiveCam.com, PornMovies.com, czy zakupiona właśnie na Sedo za 7 tys. dolarów, PornForWomen.com.

Art Shock!
Creative Commons License photo credit: eliazar

Większość domen jest rozwijana w podobny sposób. Działające w ich ramach serwisy zawierają reklamy Google Doubleclick, odwołujące się oczywiście do tematyki związanej z seksem. I choć posiadanie tak szerokiego portfolio odwołującego się do jednego tylko zagadnienia może wydawać się ryzykowane to seks jest jednym z niewielu aspektów naszego życia, który ma dużą szansę nieustannie być na szczycie popularności.

Nudity.com inwestuje nie tylko w dot-comy. Kupuje również domeny w rozszerzeniach takich jak .TV (Panties.tv), czy .ORG (Boobs.org).

Erotyczne domeny były i będą w cenie. W połowie lutego pisaliśmy o wynikach badań na temat zainteresowania internautów treściami pornograficznymi i popularnością domen z nimi związanych. Nic nie wskazuje na to by w najbliższej przyszłości miałoby się to zmienić, a licytacja sex.com może trend ten tylko umocnić.

Źródło: Fusible.com