Firmy wciąż nie rozumieją… Przypadek CochlearImplants.com

Być może firma przeoczyła konieczność odnowienia domeny. Być może nawet nie zdawała sobie sprawy, że ją posiada. Cokolwiek się stało, spółka MED-EL nie jest już właścicielem domeny CochlearImplants.com, która odnosi się wprost do jej głównego produktu, czyli implantów ślimakowych.

MED-EL jest na rynku od lat 70. XX wieku rozwijając technologię wspomagającą słuch i oferującą szeroki wachlarz urządzeń dla osób niepełnosprawnych. Główny serwis spółki działa w ramach domeny medel.com.

Co dziwne, CochlearImplants.com znajduje się na aukcji NameJet, choć według danych firmy rejestrującej nie powinna wygasnąć przed 26 listopada 2011. Być może mamy więc ty do czynienia z pomyłką rejestratora?

MED-EL nie powinna lekce sobie ważyć takiej domeny. Zwłaszcza, że ich serwis korporacyjny nie ma wysokiego ruchu i nie znajduje się na dobrych pozycjach w wyszukiwarkach.

Źródło: Fusible.com

  • http://www.apple.com jarson

    Zgadzam się! Nie powinna lekce sobie ważyć ;-)

  • Patrycja

    Lekce sobie ważyć to przykład pięknego archaizmu – lekceważyć jest późniejsze. Oba zaś odnoszą się do tego, że nie uznaje się czegoś za ważne. I co najważniesze – obu form można używać, choć wcześniejsza budzi uśmiech na twarzy ;)

  • http://www.apple.com jarson

    oo to zwracam honor!

  • Dawid Zaraziński

    Azaliż nie miło? ;) Polski jest o wiele piękniejszym językiem niż nam się często wydaje. A „lekce sobie coś ważyć” jest jedną z moich ulubionych form. Pozdrawiam! :)