.CM ma opóźnienie. Znowu

Będziemy mieli chyba do czynienia z „niekończącą się opowieścią” o domenie .CM. Operator rejestru po raz kolejny przełożył okres „Go Live”, który miał się rozpocząć jeszcze dziś. Problemy – jak i w poprzednich przypadkach – mają naturę „techniczną”.

my rainbow has fallen down
Creative Commons License photo credit: Scarleth White

Wygląda na to że operator .CM ma problemy z rejestrem, które przerastają jego możliwości. Może to być ostrzeżeniem dla wszystkich podmiotów, które planują uruchomienie własnego gTLD. Czasami warto się dwa razy zastanowić, czy dysponujemy odpowiednimi możliwościami do prowadzenia tak skomplikowanej działalności.

Mamy nadzieję, że sytuacja zmieni się w ciągu najbliższych kilku dni - czytamy w oświadczeniu.

Nadzieja, nie jest jednak tym, co uspokoiłoby branżę. Czy można wierzyć takiemu operatorowi? Czy można powierzać mu swoje zasoby – a zwłaszcza czas i pieniądze?

Źródło: TheDomains